logo
  • Az ayurvedika.hu fóruma
  • Pontos idő: 2017.08.23. 03:20
ayurvedika.hu

Látomások

Látomások

HozzászólásSzerző: védi » 2011.01.07. 11:29

Sziasztok!

Az utóbbi időben sok éjszakai látomásom volt és szeretném megosztani veletek. Ugyanakkor nagyon érdekelne, hogy ti is láttok e ilyen látomásokat?

2011. január 7-re virradóan az alábbi látomást láttam: láttam, ahogyan világszerte földrengések voltak. Láttam, ahogy hullámzik a talaj és jönnek az újabb és újabb rezgések és földhullámok. Láttam sok házat összedőlni, láttam az emberek kétségbeesett menekülését és sok embert meghalni. Én is megriadtam ezeket látván.

Pár hete Isten hangját hallottam szólni hozzám, hogy készüljek, mert közel az elragadtatás....

Bár álom állapotban vagyok ilyenkor, de ez más, mint egy álom. Sokkal intenzívebb, lelkileg nagyon megragadó és minden alkalommal azt érzem, hogy Isten figyelmeztetni szeretne valami fontos eljövendőre.

Aki ismer, tudja, hogy szoktam látomásokat látni, melyek nagy valószínűséggel be is következnek.

Eszembejut az Apostolok cselekedeteiben olvasható rész a késői esőről : "Fiaitok és lányaitok prófétálni fognak, az ifjak látomásokat látnak, az öregek álmokat álmodnak."

Ti is szoktatok ilyeneket látni? Megosztanátok velünk?

Köszönettel,
védi
védi
A tanítvány
A tanítvány

Re: Látomások

HozzászólásSzerző: anita » 2011.01.08. 11:17

Sziasztok, szia védi!

Köszönjük, hogy megosztottad velünk a látomásodat! Én azok közé tartozom, akik ismernek, és igen, tudom, hogy van valóságalapja mindennek, és nem csak egy rossz álom lehetett. Már többször meséltél, írtál nekünk ilyenekről.
Ami nekem eszembe jutott erről, az a Jóslatok c. fórumban írottaknak a megerősítése; és egy figyelmeztetés arra, amire a Portál is bátorít mindenkit, hogy keressük az igazságot, keressük Istent, mert Ő az aki életet ad nekünk, ha az örökkévalóság a célunk, és nem pedig a test szerinti élet. Mert az ugyebár mulandó...
Az érdekes mindebben az, hogy bár nekem ilyen látomásaim nincsenek, de körülöttem egyre többen számolnak be ilyesmiről... legtöbben mondjuk álom formájában, de meglepő ez az arány.

Én is kíváncsi vagyok mit gondoltok erről, és ki élt át hasonlót.
anita
Az elmélyülő
Az elmélyülő

HozzászólásSzerző: szmonika » 2011.01.10. 13:57

Sziasztok!

Én is szeretném elmesélni az egyik látomásom, amely nemrég történt. Egyik este, mikor lefeküdtem az ágyba
és behunytam a szemem nagy erővel tört rám valami. Éreztem, láttam egy hatalmas fehér keresztet, ahogy
a homlokam felé közeledik. Aztán láttam egy hétfejű sárkányt, mind a hét szájából tüzet okádott ki, ami elpusztitotta a földet. Láttam még lavinát, szökőárat, láttam ahogy az emberek a vizben fuldokolnak és segitségért kiabálnak. Elég rémisztő volt. Aztán hallottam egy hangot és azt mondta hogy közel van Krisztus eljövetele és hogy Isten angyalai már
készen állnak és hogy csak Isten parancsára várnak és azt éreztem hogy a kiválasztott nép is felkészült már az
eljövetelre.
Egyetértek Védivel, miszerint:""Fiaitok és lányaitok prófétálni fognak, az ifjak látomásokat látnak, az öregek álmokat álmodnak."
Biztosan ezért látunk ilyeneket.

Én is szeretném tudni, hogy vannak-e mások is, akiknek vannak hasonló tapasztalataik, álmaik, látomásaik.

üdv,
Móni
szmonika
Az elmélyülő
Az elmélyülő

HozzászólásSzerző: védi » 2011.02.17. 08:40

Sziasztok!

Az éjszaka igen szép látomásszerű álmom volt, megosztom veletek :)

Egy házban voltam és hirtelen nagy szélzúgás támadt odakint. Éreztem, hogy a gonosz végigsöpör a földön, így gyorsan lehúztam valamennyi sötétítőt. Majd kis idő múlva gyönyörű világosság támadt és kimentem az utcára.

Láttam, ahogy az égen megjelennek csillagok kör alakban és éreztem, hogy a körben maga Krisztus jelenik meg. Annyira felszabadultnak éreztem magamat, mert tudtam, hogy mostantól nem köt semmilyen olyan anyagi dolog, ami korábban mozgatott, pl. munkába menetel, pénzkeresés....tudtam, hogy nem kell többet ezekkel foglalkoznom és ez felszabadító érzéssel töltött el :)

Halleluja, jól indul a reggel :)
védi
A tanítvány
A tanítvány

HozzászólásSzerző: szmonika » 2011.02.17. 12:56

Szia Védi,

köszönjük szépen hogy megosztottad, tényleg nagyon szép látomás!
szmonika
Az elmélyülő
Az elmélyülő

HozzászólásSzerző: kiscicus » 2013.02.12. 11:31

Kedves Sadmin!

Ma kaptam ezt a videót, szeretném megkérdezni Tőled, mi a véleményed az efféle halálközeli élményekről?

http://www.youtube.com/watch?v=O9iJ5ZVpkTs

Köszönöm a válaszodat.

Kiscicus
kiscicus
Az elgondolkodó
Az elgondolkodó

HozzászólásSzerző: kiscicus » 2013.05.18. 12:13

Hello!

Miért nem válaszol senki, február óta?

:cry:
kiscicus
Az elgondolkodó
Az elgondolkodó

HozzászólásSzerző: kiscicus » 2013.05.18. 12:14

Új bejegyzésnél nem látszik a betűk színe.
kiscicus
Az elgondolkodó
Az elgondolkodó

HozzászólásSzerző: kiscicus » 2013.05.18. 12:15

Még egyet írok, akkor előjön az utolsó hozzászólás.
kiscicus
Az elgondolkodó
Az elgondolkodó

Vissza: Aktuális