logo
  • Az ayurvedika.hu fóruma
  • Pontos idő: 2017.11.24. 16:08
ayurvedika.hu

Jóslat: Egy hét...

Jóslat: Egy hét...

HozzászólásSzerző: Sadmin » 2009.10.19. 22:36

Egy hét a haragnak napja, megbolydul a világ!
Isten óvó figyelmeztetése minden embernek, hogy emlékezzenek, ki az úr!

A hitetlenek megbotránkoznak, de sokan megtérnek, s aki hallgatott a próféta szavára, kitölti a lélek! Látomásokat látnak és prófétálnak. Ez még nem a vég, hanem annak a hírhozója
Sadmin
A tanítvány
A tanítvány

Válasz: Jóslat: Egy hét...

HozzászólásSzerző: védi » 2009.10.19. 23:19

:) :) :)
Minden jó, ha a vége jó! Jót tenne az emberiségnek egy csoda!
védi
A tanítvány
A tanítvány

HozzászólásSzerző: Sadmin » 2009.12.05. 07:51

A jóslat idejéhez képest egy hét múlva: Bagdadban 147 halott, 700 sebesült, az utóbbi évek legvéresebb terrorcselekménye
Sadmin
A tanítvány
A tanítvány

HozzászólásSzerző: Sadmin » 2009.12.05. 07:53

Következtében Obama ígéretével szemben nem visszahívja, hanem 30 000 fõvel megerõsíti csapatait Afganisztánban ... a lélek kiáradásának következtében sok muszlim tér át katolikus hitre...
Sadmin
A tanítvány
A tanítvány

HozzászólásSzerző: Sadmin » 2009.12.05. 07:59

A következõ nagyobb esemény májusban lesz, kicsit jelentõsebb, mint a mostani, de évvégén-2011 elején Isten igazából megrázza a földet, a pokol kutyái rászabadulnak a világra.

A prófétanõ 8 nappal korábban jelzi a Isten bûntetését, de csak kevesen hallgatnak rá...

Kései esõ... a választottak egy része biztonságba kerül...
Sadmin
A tanítvány
A tanítvány

HozzászólásSzerző: anita » 2009.12.05. 10:01

Ez nagyon durva....!! :(
És én csak most olvastam el a hírekben is:(
És a szomorú az egészben... hogy én személy szerint például csak magamra figyeltem abban az idõszakban amire a jóslat mutatott... hogy velem/körülöttem mi történik.... és ez mennyire beszûkült tudatállapotot mutat! Meg sem fordult a fejemben, h ezt globálisan kellene nézni... de most már látom.

Köszönjük a következõ figyelmeztetést!
Mit tehetünk, hogy elkerüljük... vagy ha elkerülni nem lehet akkor valamit tegyünk az ellen, h minél kevesebb legyen az \'áldozat\'?
Valamiért úgy érzem, h a kulcs abban van, h erõsítsük hitünket és szabaduljunk meg bûneinktõl.... és másokat is erre biztassunk...
anita
Az elmélyülő
Az elmélyülő

HozzászólásSzerző: Sadmin » 2009.12.05. 14:56

A bibliai események nem elkerülhetõk!
Sokan hirdetik -sokszot állítólag Isteni-jézusi, vagy angyali sugallatra-, hogy elkerülhetõk, de azok biztosan hazudnak, mert hazuggá nyilvánítanák Isten kihirdetett akaratát.

Isten akarata pedig a látszattal ellentéttel nem a pusztítás, hanem a hívõk megmentése. Így semmi ok a törvény megváltoztatására.
Sadmin
A tanítvány
A tanítvány

HozzászólásSzerző: védi » 2009.12.05. 21:10

Én is köszönöm Sadmin a figyelmeztetést vagy a hírt.
Múltkor is izgalommal vártam a jóslat beteljesülését, de én balga nem értettem és nem vettem észre, hogy már be is következett.

Kár, hogy az embereknek már a durva dolgok hirdetik valaminek az eljövetelét, és a szép szó már nem segít :(.
védi
A tanítvány
A tanítvány

HozzászólásSzerző: szmonika » 2009.12.05. 21:39

Sziasztok!

Csatlakoznám az elõttem szólókhoz... Amikor elõször olvastam a jóslatot én is sokat agyaltam hogy vajon mit jelenthet, de visszakérdezni már nem kérdeztem, pedig valószínûleg kaptam volna választ. Ehelyett találgattam és én is utólag tudtam meg hogy a jóslat addigra már be is telejesült. Az egóm és a saját problémáim elnyomták azt hogy figyeljek a külvilágra is... Én is köszönöm a következõ figyelmeztetést. Remélem sok ember akik olvassák Sadmin sorait hisznek neki és törekszenek a megtisztulásra, akárcsak én hogy méltók lehessünk Isten kegyelmére. Mit jelent az hogy a prófétanõ 8 nappal elõbb jelzi a bûntetést de csak kevesen figyelnek rá? Úgy értem lehet tudni ki a prófétanõ? Vagy ez nem fontos?
szmonika
Az elmélyülő
Az elmélyülő

HozzászólásSzerző: Sadmin » 2009.12.07. 22:48

Lehet tudni... de nem fontos..
Az információt azért kaptátok, hogy higgyetek majd... és nem azért, hogy feleslegesen töprengjetek:)
Sadmin
A tanítvány
A tanítvány

HozzászólásSzerző: védi » 2009.12.16. 21:15

Én azt szeretném kérdezni, hogy ti mennyire hisztek a jóslatokban? Nem Sadminéra gondolok, hanem a maja, aszték, indiai jóslatokban? Nekem kavarognak a gondolataim...mindegyik egy irányba mutat ugyanis, megjövendölik a felemelkedést, a Megváltó eljövetelét...lehet õket olyan próféciáknak nevezni, mint anno a bibliai idõkben származó prófétáktól származókat? Õk is Isten prófétái, akik kinyilatkoztatják a jövendõket?
védi
A tanítvány
A tanítvány

HozzászólásSzerző: Tamás » 2009.12.17. 10:37

Szerintem igen elgondolkodtató, ahogy írod is, a jóslatok egy irányba mutatnak. Ehhez hozzájön még az a sok történés, ami alátámasztja a világ felbolydulását. Mindezek tükrében szerintem balgaság csak úgy elmenni ezen dolgok mellett. A magam részérõl, talán még erõs a ragaszkodás jelen \"nyugodt\" kis életem képéhez. Értem ez alatt, hogy nehéz elképzelni, hogy ez a világ akár jelentõsen meg is változhat.
De bennem van a figyelem is és (vagy félelem) talán lassan-lassan átbillen a mérleg a törekvésre, hogy amennyire tudom, készüljek ezekre a változásokra.
És hogy mennyire félelem ezen majd gondolkodom:)
Tamás
Az elgondolkodó
Az elgondolkodó

HozzászólásSzerző: szmonika » 2009.12.18. 20:01

Én hiszek ezekben a jóslatokban és szerintem komolyan kell venni õket. Ahogy mindketten írjátok valóban mindegyik egyirányba mutat, mindegyik a Megváltó eljövetelérõl szól. Próbálok nem agyalni ezeken a dolgokon hiszen ahogy Sadmin is írta a bibliai események nem elkerülhetõk, hiszen mindnyájan tudjuk hogy ez Isten akarata és ezt alázatos szívvel el kell fogadnunk. Úgy gondolom aki valóban törekszik Isten felé és a célja a felszabadulás, annak nem kell aggódnia, mert Isten vigyázni fog rá. Hinnünk és bíznunk kell Istenben!
szmonika
Az elmélyülő
Az elmélyülő

HozzászólásSzerző: kiscicus » 2010.01.30. 18:40

Szia Sadmin!

Hogyan készüljünk fel a 2012-es évre?

Mit kell tennünk magunkért,és másokért?
kiscicus
Az elgondolkodó
Az elgondolkodó

HozzászólásSzerző: Sadmin » 2010.01.30. 19:56

Ha keresed az igazságot és tiszta szívvel várod krisztus eljövetelét, nem kell félned semilyen évszámtól.

A földnek 2000 év óta nem született egyetlen fia sem, aki képes lenne megmenteni az emberiséget attól, amit az ember teremtett magának.
Sadmin
A tanítvány
A tanítvány

Következő

Vissza: Aktuális